Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.2523.17
Victorinox Fibrox 5.2523.17 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.2523.17
Усі ціни 15 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Santoku 17 см 5.2523.17 | 2 690 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Santoku 17см з черн. ручкою (52523.17) | 2 555 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Santoku 17см с черн. ручкой (52523.17) | 2 555 грн. |
Hож кухонный Victorinox Fibrox Santoku 17 см 5.2523.17 | 2 690 грн. |
Victorinox Кухонный нож Fibrox Santoku, 17 см (Vx52523.17) (Vx52523.17) Vx | 2 690 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →