Кухонний ніж Satake Hiroki 803-434
Satake Hiroki 803-434 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Hiroki 803-434
Усі ціни 8 →Кухонный японский нож Сантоку 170 мм Satake Hiroki (803-434) 803-434 | 2 349 грн. |
Кухонный японский нож Сантоку 170 мм Satake Hiroki (803-434) 803-434 | 2 349 грн. |
Кухонний японський ніж Сантоку 170 мм Satake Hiroki (803-434) | 2 349 грн. |
Ніж Сантоку Satake Hiroki (803-434) | 2 349 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →