Кухонний ніж Tramontina ProChef 24170/007
Tramontina ProChef 24170/007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina ProChef 24170/007
Усі ціни 25 →Ніж Tramontina Prochef Сантоку 178 мм (24170/007) | 2 944 грн. |
Нож Tramontina Prochef Сантоку 178 мм (24170/007) | 3 036 грн. |
Нож tramontina prochef (24170/007) | 2 599 грн. |
Кухонний ніж сантоку 178 мм Tramontina ProChef (24170/007) | 1 999 грн. |
Нож Tramontina Prochef 17,8 см 24170/007 | 3 195 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →