Кружка-термос Kambukka Etna Grip 0.5 L 0.5 л
Відео 2Фото 12 |
Kambukka Etna Grip 0.5 L |
|
Дорожній гурток-термос торгової марки Kambukka є середньобюджетним аксесуаром. Модель призначається головним чином для розпивання улюблених гарячих (або холодних) напоїв у будь-якому місці – у своєму авто чи громадському транспорті, під час прогулянок, на роботі тощо. Термокухоль Kambukka Etna Grip 0.5 L вміщує до 500 мл і здатна зберігати холод до 18 годин, а тепло - до 9 год.
Ізоляційні властивості забезпечує затребувана сьогодні вакуумна технологія. Колба і зовнішні стінки моделі виконані з нержавіючої сталі, плюс зовні передбачена додаткова полімерна накладка - вона виключає ковзання і буде комфортна для рук (на відміну від голого металу) холодної пори року. Ще однією фішкою виробу виступає фірмова кришка Snapclean 3 в 1. Вона є розбірною і допускає миття в посудомийці, сумісна з іншими фірмовими термосами бренду, а також передбачає 3-позиційний повзунок для блокування в закритому положенні, пиття і повного відкручування. Відзначимо також, що термокухоль зустрічається у продажу в різних колірних варіаціях, включаючи чорну, бежеву, бірюзову, фіолетову і т.д. До того ж, сам виробник пропонує можливість додаткової персоналізації дизайну за доплату.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kambukka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kambukka.
Купити Kambukka Etna Grip 0.5 L 0.5 л
Усі ціни 14 →Термокружка Kambukka Etna Grip 500 мл 11-01048 | 1 420 грн. |
Термокухоль Kambukka Etna Grip 500 мл, к-р темно-синій( 11-01050) | 1 399 грн. |
Термокухоль Kambukka Etna Grip 500 мл Barely Beige ніжно-бежевий (11-01046 | 1 399 грн. |
Термокружка Kambukka Etna Grip 500 мл темно-синяя 11-01050 | 1 420 грн. |
Термокружка Kambukka Etna Grip 500 мл 11-01047 | 1 420 грн. |