Термос Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0 1 л
Фото 4 |
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0 |
|
Літровий термос бренду Esbit можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Однією з головних фішок моделі є не стільки наявність додаткового пластикового кружка (в одну ємність за умовчанням перетворюється верхня кришка), скільки наявність у комплектації відразу двох пробок. Класична версія з різьбленням покликана знизити втрати тепла, а клапан з кнопкою здатний спростити і підвищити зручність подачі (розливу) напоїв.
До речі, звичайна пробка, завдяки передбаченим вертикальним каналам, не вимагає повного відкриття для наливання. Термос Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0 отримав металеву колбу та корпус із нержавіючої сталі. Двостінна конструкція забезпечує тривале утримання вихідної температури напоїв. Наприклад, окроп через 6 годин залишиться дуже гарячим (85 градусів Цельсія), за наступні 6 годин охолоне всього на 10 градусів, а через добу після додавання не повинен виявитися нижче за відмітку в 60 °C. Діаметр колби становить 9 см і не звужується до горловини, що покликане додати зручності у процесі догляду (миття). Висота моделі дорівнює 27 см, а вага - 537 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esbit.
Купити Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0 1 л
Усі ціни 39 →Термос Esbit 1 л VF1000ML (017.0023) 017.0023 | 1 595 грн. |
Термос Esbit VF1000ML 017.0023 | 1 595 грн. |
Термос Esbit VF1000ML (1.0л), хаки 129-1005-11 | 1 595 грн. |
Термос Esbit VF1000ML (017.0023) | 1 596 грн. |
Термос Esbit VF1000ML-OG olive green (017.0022) 017.0022 | 1 595 грн. |
- Комплектується додатковою пробкою без клапана
Модификації Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0
Ціни на Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0 |
---|---|---|---|---|
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.5 0.5 л | від 999 грн. | 29 пропозицій | ||
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.75 0.75 л | від 1 299 грн. | 43 пропозиції | ||
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0 1 л | від 1 349 грн. | 46 пропозицій |