Акустична система Kanto YU2
Відео 10Фото 17 |
Kanto YU2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kanto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kanto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kanto YU2
Активна акустика Kanto YU2 Walnut | 11 950 грн. |
Активна акустика Kanto YU2 Matte White | 13 600 грн. |
Активна акустика Kanto YU2 Matte Black | 13 600 грн. |
Активна акустика Kanto YU2 Bamboo | 13 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →