Рівень Kapro 987XL-41-200
Фото 3 | Очікується у продажу 2 381 грн. Тип: бульбашковий; Матеріал корпуса: метал; Довжина (см): 200; Ширина ребра (мм): 65; Товщина ребра (мм): 28; Кількість вимірювальних капсул: 3; горизонтальна (180°); вертикальна (90°); отвір для захвату; |
Kapro 987XL-41-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kapro 987XL-41-200
Ціни на Kapro 987XL-41-200 |
---|---|---|---|---|
Kapro 987XL-41-40 | від 1 162 грн. | 1 пропозиція | ||
Kapro 987XL-41-60 | від 773 грн. | 5 пропозицій | ||
Kapro 987XL-41-80 | від 952 грн. | 3 пропозиції | ||
Kapro 987XL-41-100 | від 1 087 грн. | 5 пропозицій | ||
Kapro 987XL-41-120 | від 2 268 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 987XL-41-150 | від 2 446 грн. | 4 пропозиції |