Рівень Stanley FatMax 1-43-572
Stanley FatMax 1-43-572 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-43-572
Рівень Stanley "FatMax II" 180 см (1-43-572) 1-43-572 | 2 662 грн. |
Рівень Stanley FatMax II 180 cм (1-43-572) | 2 662 грн. |
Рівень 180см FatMax® II 1-43-572 Stanley | 2 662 грн. |
Рівень будівельний 180см Stanley (1-43-572) FatMax II | 2 867 грн. |
Модификації Stanley FatMax 1-43-572
Ціни на Stanley FatMax 1-43-572 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-43-524 | від 1 331 грн. | 18 пропозицій | ||
Stanley FatMax 1-43-536 | від 1 601 грн. | 7 пропозицій | ||
Stanley FatMax 1-43-548 | від 1 920 грн. | 20 пропозицій | ||
Stanley FatMax 1-43-572 | від 2 662 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →