Ручний розпилювач Karcher 2.645-269.0
Karcher 2.645-269.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher 2.645-269.0
Усі ціни 30 →Пістолет Karcher Plus для поливу 2.645-269.0 | 949 грн. |
Мультифункціональний пістолет Karcher Plus (2.645-269.0) 2.645-269.0 | 949 грн. |
Пистолет для полива Karcher (2.645-269.0) | 949 грн. |
Мультифункціональний пістолет Karcher Plus (2.645-269.0) | 949 грн. |
KARCHER 2.645-269.0 | 1 038 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →