Ручний розпилювач Karcher 2.645-268.0
Karcher 2.645-268.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher 2.645-268.0
Усі ціни 24 →Пістолет-розпилювач Karcher Plus 2.645-268.0 | 649 грн. |
Пістолет для поливу Karcher Plus (2.645-268.0) 2.645-268.0 | 649 грн. |
Пистолет для полива Karcher (2.645-268.0) | 649 грн. |
Пістолет Karcher Plus (2.645-268.0) | 649 грн. |
Зрошувач ручний KARCHER "Plus", пістолетний, поворотна ручка, регулювання | 836 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →