Ручний розпилювач Karcher 2.645-271.0
Karcher 2.645-271.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher 2.645-271.0
Усі ціни 8 →Багатофункціональний металевий пістолет для поливу Karcher Premium (2.645- | 1 499 грн. |
Зрошувач ручний KARCHER "Premium", пістолетний, металевий, 4 режими, регул | 1 673 грн. |
Пістолет-розпилювач Karcher Пістолет Premium багатофункціональний металеви | 1 450 грн. |
Karcher Premium (2.645-271.0) Premium(2.645-271.0) | 1 499 грн. |
Karcher Багатофункціональний металевий пістолет для поливу Premium(2.645-2 | 1 430 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →