Поверхневий насос Karcher BP 4.500 Garden (1.645-700.0)
Karcher BP 4.500 Garden |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BP 4.500 Garden
Усі ціни 27 →Садовий насос Karcher BP 4.500 Garden (1.645-700.0) 1.645-700.0 | 4 999 грн. |
Насос садовий Karcher BP 4.500 (1.645-700.0) 1.645-700.0 | 4 999 грн. |
Насос садовый Karcher BP 4.500 Garden (1.645-720.0) | 8 499 грн. |
KARCHER BP 4.500 GARDEN (1.645-700.0) | 4 514 грн. |
KARCHER BP 4.500 GARDEN (1.645-700.0) | 4 491 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →