Поверхневий насос Karcher BP 5 Home & Garden
Фото 5 |
Karcher BP 5 Home & Garden відцентровий 3.3 м³/год 40 м 6 м³/год 48 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BP 5 Home & Garden
Усі ціни 49 →Насос Karcher BP 5 Home & Garden 1.645-355.0 | 14 999 грн. |
Садовий насос Karcher BP 5000 Garden (1.645-710.0) 1.645-710.0 | 5 999 грн. |
Насос садовий Karcher BP 5.000 Garden, 650Вт (1.645-710.0) 1.645-710.0 | 5 999 грн. |
Насос садовый Karcher BP 5.000 Garden (1.645-710.0) | 5 999 грн. |
Автоматическая станция Karcher Bp 5 Home&Garden (1.645-355.0) | 13 547 грн. |
ще 20 пропозицій
2 0 2 0 |
Нічого Автоматика не працює як слід. Тиск наганяє, вимикається, через 5 секунд
до включається знову і так по колу, після кількох включень падає в помилку, причому рандомно - то на всмоктування, то але на вихід показує... Коли як... користуюся Karcher BP 5 Home & Garden кілька місяців |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Karcher BP 5 Home & Garden
Ціни на Karcher BP 5 Home & Garden |
---|---|---|---|---|
Karcher BP 3 Home & Garden | від 8 776 грн. | 15 пропозицій | ||
Karcher BP 5 Home & Garden | від 5 520 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →