Зрошувач GARDENA Premium 8135-20
Відео 1Фото 5 |
GARDENA Premium 8135-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Premium 8135-20
Усі ціни 6 →Дождеватель Gardena Premium Impuls импульсный на подставке 08135-20.000.00 | 1 995 грн. |
Дождеватель импульсный на подставке Gardena Premium (08135-20.000.00) | 2 075 грн. |
Дощувач імпульсний Gardena Premium Impuls на підставці (08135-20) | 2 075 грн. |
Дождеватель імпульсний на штативі Gardena Premium 08135-20.000.00 | 2 075 грн. |
Дощувач імпульсний Gardena Premium Impuls на підставці (08135-20) | 2 075 грн. |
Дощівник Gardena імпульсний на підставці (08135-20.000.00) | 2 766 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →