Зрошувач Cellfast IDEAL (52-160) (52-160)
Фото 3 |
Cellfast IDEAL (52-160) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (52-160)
Усі ціни 18 →Дощувач Cellfast 52-160 Lux TT IDEAL™, 530 м² | 1 266 грн. |
Зрошувач пульсуючий CELLFAST LUX, металевий, до 530м2 52-160 | 1 019 грн. |
Зрошувач імпульсний Cellfast Lux металевий 530 м² (52-160) | 1 019 грн. |
Дождеватель Cellfast секторно-круговой импульсный Lux (52-160) | 850 грн. |
CELLFAST LUX (52-160) | 1 019 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →