Пилосос для вікон Karcher WV 1 Plus (1.633-022.0)
Відео 5Фото 7 |
Karcher WV 1 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WV 1 Plus
Усі ціни 69 →Пилосос Karcher WV 1 Plus (1.633-202.0) WV 1 Plus (1.633-202.0) | 2 364 грн. |
Пилосос для миття вікон Karcher WV 1 Plus white (1.633-202.0) 1.633-202.0 | 2 399 грн. |
KARCHER WV 1 PLUS (1.633-202.0) | 2 433 грн. |
Віконний пилосос Karcher WV 1 Plus White (1.633-022.0) | 2 750 грн. |
Віконний пилосос Karcher WV 1 Plus (white) (1.633-202.0) 1.633-202.0 | 2 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →