Намет Kelty Noah's Tarp 9 (4082021609)
Відео 2Фото 7 |
Kelty Noah's Tarp 9
Призначення:похідний тент
Сезонність:весна/осінь, літо
Матеріал тенту:поліестер
Вага:0.94 кг
Стійки Staff Pole купуються окремо.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Kelty Noah's Tarp 9
Усі ціни 7 →Тент Kelty тент Noah's Tarp 9 274 х 274 см Синій з помаранчевим (40820220- | 3 360 грн. |
Тент Kelty Noahs Tarp 9 (40820220-09) | 3 492 грн. |
Kelty тент Noahs Tarp 9 (40820220-09) | 3 492 грн. |
Тент Kelty Noah's Tarp 9 (1012-4082021609) | 3 360 грн. |
Тент туристичний Kelty Noah's Tarp 9 - 274 х 274 см, Blue/Orange (40820220 | 3 360 грн. |
Тент Kelty Noah's Tarp 9 Зелений | 3 360 грн. |
Kelty тент Noah's Tarp 9 | 3 032 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kelty Noah's Tarp 9
Ціни на Kelty Noah's Tarp 9 |
---|---|---|---|---|
Kelty Noah's Tarp 9 | від 3 032 грн. | 9 пропозицій | ||
Kelty Noah's Tarp 12 | від 3 638 грн. | 11 пропозицій | ||
Kelty Noah's Tarp 16 | від 5 053 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →