Ліхтарик Bailong Police BL-1831-T6
Відео 3Фото 4 |
Bailong Police BL-1831-T6 |
|
Доступний, компактний та універсальний ручний світлодіодний ліхтар із акумуляторним живленням. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів, яким потрібне недороге джерело світла зі змінним фокусом. Відрізняється компактними габаритами (довжина 134 мм), невеликою вагою (141 г), високою максимальною інтенсивністю світлового потоку (в короткочасному режимі повної потужності до 1000 лм) та наявністю захисту від пилу та води.
Призначений для користувачів, що ведуть активний спосіб життя. Може використовуватися туристами, буде корисним на риболовлі та полюванні, його легко прикріпити до керма велосипеда. Без проблем поміститься у будь-якій сумці, рюкзаку чи навіть кишені верхнього одягу. Ліхтар Bailong Police BL-1831-T6 оснащений високоефективним світлодіодом Cree XM-L T6 та підтримує 5 різних робочих режимів.
Крім короткочасного режиму Turbo (1000 лм, до 500 м), передбачена тривала експлуатація у режимах середньої чи низької потужності, тобто. при помірній яскравості (50 і 25%) та з покращеною автономністю. Також підтримуються дві спеціальні сигнальні функції: SOS і Strobe (сліпучий стробоскоп з високою інтенсивністю світлового потоку для самооборони та відлякування диких тварин). Ліхтар виконаний у міцному алюмінієвому корпусі із захисним анодуванням. Живиться від одного Li-Ion акумулятора 18650 (є в комплекті) або трьох лужних батарей ААА (LR03).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong Police BL-1831-T6
Усі ціни 55 →Bailong Police BL-1831-T6 | 169 грн. |
Фонарь ручной BAILONG BL-1831-T6, 1LED Cree XM-L T6, 3W, 3 режима, ZOOM, 1 | 327 грн. |
Bailong BL-1831-T6 4444 | 149 грн. |
Ліхтар X-BALOG акумуляторний ручний BL-1831-T6 | 330 грн. |
Bailong Police BL-1831-T6+COB | 149 грн. |
Начебто гарний ліхтарик Є функція SOS, що дуже може допомогти, світить на 350-400 метрів, користуюся вже місяць батарея і не думає сідає, Немає користуюся Bailong Police BL-1831-T6 кілька місяців |
Зовні привабливий ліхтарик, який зручно сидить у руці. Регулювання зламалося, батарею довелося купувати нову бо та що в наборі швидко розряджалася. щойно купив(ла) Bailong Police BL-1831-T6 |
Чи це туфта, чи торгаші не розуміють, що продають. Брехати про 500 метрів - вже не модно. Головна характеристика має бути така: після 3 -? годин зарядки автоматично відключається від заряджання (тобто не вийде з ладу через перезаряд) і працює безперервно протягом 1 - 100 -? годин до повного розряду, наступний заряд - 3-? годин і так 100 - 500 -? циклів. Тільки після такої характеристики пишіть дальність освітлення 50 – 500 -? м і розгребуть без жодних інших характеристик. не знаю але купити готовий, якби дізнався характеристики як написав в коментарі не знаю, але не куплю, доки не дізнаюся скільки заряджати і на скільки вистачає... мій коментар у технічних характеристиках - подарунок торгашам. |