Спальний мішок Terra Incognita Siesta 300 Regular
Відео 1Фото 4 |
Terra Incognita Siesta 300 Regular 205x80 см230x80 см |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Siesta 300 Regular
Усі ціни 72 →Спальный мешок Terra Incognita Siesta 300 (REG) (R) (синий/серый) | 2 946 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta 300 REG L помаранчевий/сірий (482308 | 2 945 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta 300 (REG) (L) (зелений/сірий) 482308 | 2 945 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta Regular 300 Left Orange/Grey (482308 | 2 945 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Siesta Regular 300 Left Orange/Grey (482308 | 2 934 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості спального мішка Terra Incognita Siesta 300 Regular:
- Розрахований на зріст до 180 см
Модификації Terra Incognita Siesta 300 Regular
Ціни на Terra Incognita Siesta 300 Regular |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Siesta 300 Regular | від 2 934 грн. | 76 пропозицій | ||
Terra Incognita Siesta 300 Long | від 2 946 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →