Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Набори для пікніка   /   Kemping

Набір для пікніка Kemping Jungle (CA-429)

Фото - Набір для пікніка Kemping Jungle
Відео 2Фото 4
Kemping Jungle
Колір
Призначеннянабір для пікніка
Формасумка
Кількість персон4
Комплектація
Для готуванняніж для м'яса
Для їжітарілки
виделки
ложки столові
ножі столові
келихи
серветки
дошка для нарізання
набір для спецій
Матеріали предметів
Прибориметал+пластик
Тарілкипластик
Келихи, чарки, склянкипластик
Дошка для нарізаннядерево
Серветкибавовна
Інше
Матеріал корпусаполіестер / 600D /
Термоізоляція
Додаткова кишеня
Об'єм20 л
Габарити54×23×30 см
Вага2 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2017
Маркування виробника
CA-429

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.

Купити Kemping Jungle

Усі ціни 6 →

Набор для пикника Кемпинг Jungle 4823082715947

Thermos-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 786 грн.

Набір для пікніка КЕМПІНГ Jungle (CA-429.01) CA-429.01

Офіційний партнер Kemping
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Пікніковий набір Jungle (4823082715947)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Набір для пікніка Кемпінг Jungle на 4 персони (4823082715947)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Набір для пікніка pro version Jungle із сумкою 20л столові прилади посуд для відпочинку на природі кемпінг (IS-OP22-G)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Just Mix З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 667 грн.

Набір для пікніка Jungle із сумкою 54х23х30 см для відпочинку на природі посуд для кемпінгу зелений SK703938А12

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vyhoda З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 525 грн.

Динаміка цін на Kemping Jungle

Відеоогляди