Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Набори для пікніка   /   Kemping

набір для барбекю Kemping Roaster

Фото - Набір для пікніка Kemping Roaster
Kemping Roaster
Колір
Призначення
набір для барбекю
Форма
органайзер
Для готування
виделка для м'яса
щипці для м'яса
лопатка з отворами
Габарити
47.5х37 см
Вага
0.8 кг
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.

Купити Kemping Roaster

Набір приладдя для гриля Roaster (4823082715473)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
808 грн.

Набір аксесуарів для гриля Кемпінг «Roaster» (4823082715473)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
807 грн.

Набір аксесуарів для гриля Кемпінг «Roaster» (4823082715473)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 109 грн.

Набір для барбекю Кемпінг Roaster

Маркетплейс: Rozetka.ua  ArsMil З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 049 грн.

Динаміка цін на Kemping Roaster

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна