Мотошина Kenda K413 3.5 -10 51J
Відео 3 |
Kenda K413 3.5 -10 51J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenda K413 3.5 -10 51J
Kenda K413 3.50-10 51J | 950 грн. |
Kenda K413 3.50-10 51J | 928 грн. |
Kenda K413 3.50-10 51J | 948 грн. |
Покришка KENDA K413 3.50-10 51J TL (351868) | 1 005 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kenda K413 3.5 -10 51J
Ціни на Kenda K413 3.5 -10 51J |
---|---|---|---|---|
Kenda K413 3 R10 42J | від 1 445 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 3.5 -10 51J | від 928 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 3.5 R10 51J | від 835 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 90/90 R10 50J | від 2 372 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 100/90 -10 56J | від 1 152 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 100/90 R10 56J | від 1 044 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K413 110/90 -12 64J | від 2 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 110/90 R12 64J | від 1 790 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 110/90 R12 64P | від 1 904 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 120/70 -12 58J | від 1 675 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 120/70 R12 51J | від 3 084 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 120/70 R12 58M | від 1 392 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 130/60 -13 53M | від 1 770 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 130/60 R13 53M | від 1 473 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 130/70 -12 62M | від 1 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 130/70 R10 52J | від 2 822 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K413 130/70 R12 62M | від 1 623 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K413 130/90 R10 61J | від 1 749 грн. | 1 пропозиція |