Велошина Kenda Khan 26x1.95
Фото 4 |
Kenda Khan 26x1.95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenda Khan 26x1.95
Kenda Покрышка Kenda K-935 Khan 26" X 1,95 антипрокольная o-o-0476 | 786 грн. |
Покришка Kenda K-935 Khan 26" X 1,95 антипрокол+ (o-o-0476) | 827 грн. |
Покришка Kenda K-935 Khan 26"Х1,95 K-Shield чорний (O-O-0065) | 466 грн. |
Модификації Kenda Khan 26x1.95
Ціни на Kenda Khan 26x1.95 |
---|---|---|---|---|
Kenda Khan 26x1.75 | від 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda Khan 26x1.95 | від 466 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda Khan 700x50C | від 584 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →