Моторне мастило Kennol Racing 10W-40 4 л (193413)
![]() |
Kennol Racing 10W-40 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kennol 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kennol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Підбір оливи за маркою автомобіляПереваги використання онлайн-сервісів для підбору оливи за маркою авто

Як обрати моторну оливу для автомобіляВ'язкість, допуски та інші ключові параметри автомастил
Купити Kennol Racing 10W-40 4 л
Олива моторна напівсинтетична KENNOL RACING 10W40, 5л 193413 | 1 888 грн. |
| 1 959 грн. |
| 1 985 грн. |
Модификації Kennol Racing 10W-40
| Ціни на Kennol Racing 10W-40 |
|---|---|---|---|---|
| Kennol Racing 10W-40 1 л | від 395 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kennol Racing 10W-40 4 л | від 1 888 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kennol Racing 10W-40 5 л | від 1 549 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kennol Racing 10W-40 20 л | від 7 233 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kennol Racing 10W-40 60 л | від 20 105 грн. | 1 пропозиція | ||