Моторне мастило Aral Blue Tronic 10W-40 5 л
Aral Blue Tronic 10W-40 5L |
|
Німецька олія на напівсинтетичній основі, розроблена з прицілом на бензинові та дизельні двигуни легкових автомобілів (в т.ч. турбовані). Продукт виготовляється за так званою технологією Aral-синтезу. Повнозольний пакет присадок у складі моторної олії забезпечує максимальну чистоту внутрішніх елементів двигуна, гарантує впевнений холодний запуск силового агрегату при низьких негативних температурах зовнішнього повітря.
Разом з тим формула олії містить антинагарні та антиокислювальні присадки. Aral Blue Tronic 10W-40 5L може похвалитися низькою витратою на чад, також продукт відповідає вимогам великої кількості двигунів внутрішнього згоряння старших поколінь (випущених до 2004 року). Масло має допуски від багатьох провідних автовиробників, включаючи VAG, Mercedes-Benz, Fiat. Його можна застосовувати при інтенсивній експлуатації автомобіля з великими навантаженнями. На прилавках магазинів моторне масло представлене у великій різноманітності форм випуску - починаючи від невеликої пластикової банки об'ємом 1 л і закінчуючи бочкою 208-літрового об'єму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aral.
Купити Aral Blue Tronic 10W-40 5 л
Усі ціни 20 →Моторное масло Aral BlueTronic SAE 10W-40 (5л.) 20485 | 1 292 грн. |
Олива моторна напівсинтетична ARAL BlueTronic 10W-40 5л (1529FA)(15F471) 1 | 1 100 грн. |
Моторна олива ARAL BlueTronic 10W-40 (5 літрів) 1529FA | 1 249 грн. |
ARAL 15F078 | 1 110 грн. |
Aral BlueTronic 10W-40 5л. 1529FA | 1 194 грн. |
Модификації Aral Blue Tronic 10W-40
Ціни на Aral Blue Tronic 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Aral Blue Tronic 10W-40 1 л | від 251 грн. | 20 пропозицій | ||
Aral Blue Tronic 10W-40 4 л | від 878 грн. | 13 пропозицій | ||
Aral Blue Tronic 10W-40 5 л | від 1 100 грн. | 20 пропозицій | ||
Aral Blue Tronic 10W-40 20 л | від 3 798 грн. | 16 пропозицій | ||
Aral Blue Tronic 10W-40 60 л | від 10 474 грн. | 9 пропозицій | ||
Aral Blue Tronic 10W-40 208 л | від 35 126 грн. | 6 пропозицій |