Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Plan-V 22 300x1800 (PTV220301801R2K)
від 12 142 до 18 119 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Plan-V 22 16
Характеристики
Kermi Therm-X2 Plan-V 22 300x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Plan-V 22 300x1800
Сортувати
Kermi Kermi Therm-X2 Plan-V PTV 22 300x1800 мм (PTV220301801R2K) | 12 415 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Plan-V PTV 22 тип 300x1800 мм Therm-X2 2050 Вт PTV | 12 415 грн. |
Kermi Plan-V PTV 22 тип 300x1800 мм Therm-X2 2050 Вт (PTV220301801R2K) | 12 415 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Plan-V, PTV, 22 тип, 300x1800мм (PTV22030 | 12 142 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо