Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Line-V 33 200x1400 (PLV330201401RXK)
від 13 761 до 20 549 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Line-V 33 1
Характеристики
Kermi Therm-X2 Line-V 33 200x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Line-V 33 200x1400
Сортувати
Kermi Kermi Line-V PLV 33 200x1400 мм (PLV330201401RXK) | 14 063 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Line-V PLV 33 тип 200x1400 мм 1707 Вт PLV330201401 | 14 380 грн. |
Kermi Line-V PLV 33 тип 200x1400 мм, 1707 Вт (PLV330201401RXK) | 14 380 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Line-V, PLV, 33 тип, 200x1400мм (PLV330201401RXK) | 13 761 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо