Вбудована мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G W
Kernau KMO 254 G W 2020 рікавтоприготування білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KMO 254 G W
Усі ціни 9 →Мікрохвильова піч Kernau Kmo 254 G W | 12 475 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G W | 12 851 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Kernau kmo 254 g w | 12 970 грн. |
KERNAU KMO 254 G W | 12 650 грн. |
Kernau KMO 254 G W KMO254GW | 13 779 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kernau KMO 254 G W
Ціни на Kernau KMO 254 G W |
---|---|---|---|---|
Kernau KMO 254 G W | від 12 475 грн. | 9 пропозицій | ||
Kernau KMO 254 G B | від 11 143 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →