Вбудована мікрохвильова піч Interline MWG 925 SSA BA
Interline MWG 925 SSA BA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline MWG 925 SSA BA
Усі ціни 40 →INTERLINE MWG 925 SSA BA | 12 410 грн. |
Interline Interline MWG 925 SSA BA | 12 999 грн. |
Interline MWG 925 SSA BA офіційна гарантія | 11 849 грн. |
Мікрохвильова піч INTERLINE MWG 925 SSA BA 12477 | 12 999 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Interline Mwg 925 Ssa BA | 12 395 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →