Вбудована мікрохвильова піч Candy MICG 25 GDFW (38900048)
Candy MICG 25 GDFW білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy MICG 25 GDFW
Усі ціни 11 →Вбудовувана мікрохвильова піч Candy MICG25GDFW | 13 107 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Candy MICG25GDFW | 13 094 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Candy MICG25GDFW | 12 858 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Candy MICG25GDFW | 11 755 грн. |
Мікрохвильова піч Candy MICG25GDFW | 12 587 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Candy MICG 25 GDFW
Ціни на Candy MICG 25 GDFW |
---|---|---|---|---|
Candy MICG 25 GDFW | від 11 745 грн. | 11 пропозицій | ||
Candy MICG 25 GDFN | від 12 800 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →