Електрочайник Kernau KSK 101 1800 Вт 1 л
Фото 21 |
Kernau KSK 101 |
|
Компактний та потужний електрочайник, пристосований для комфортної експлуатації як удома, так і у дорозі. Це спеціальна дорожня модель, яка підходить для подорожей, відряджень та інших ситуацій. Чайник оснащений знімною платформою з напівавтоматичним намотувачем шнура. Провід накручується на підставку обертанням опорної основи, спрямовувати вручну сполучний шнур не потрібно. Електрочайник Kernau KSK 101 має систему надійної фіксації платформи.
Низ підставки має вакуумні присоски, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до будь-якої рівної та гладкої стільниці. Об'єм цієї моделі становить 1 л. Чаша дозволяє швидко закип'ятити воду для 3-4 стандартних чашок. Нагрівання виробляється ТЕНом потужністю 1,8 кВт. Вода дуже швидко сягає кипіння. Колба має багатошарову конструкцію. Зовнішнє облицювання захищене від сильного нагріву, що запобігає отриманню опіків. Вилив чаші оснащений фільтром. Як фільтруючий елемент використовується металева сіточка. Фільтр просто від'єднується та легко чиститься. Кришка піднімається за допомогою кнопки. Чайник пропонується у чотирьох варіантах фарбування: нержавіюча сталь, мідь, чорний та сріблястий.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Купити Kernau KSK 101 1800 Вт 1 л
Усі ціни 23 →Електрочайник Kernau KSK 101 Champagne | 1 408 грн. |
Електрочайник Kernau Ksk 101 Champagne | 1 686 грн. |
Електрочайник Kernau Ksk 101 Champagne | 1 466 грн. |
Електрочайник Kernau KSK 101 Silver (KSK101 Silver) | 1 747 грн. |
Электрочайник Kernau KSK 101 Silver (KSK101 Silver) KSK101 Silver | 1 478 грн. |
- графіт
- бронзовий
- нержавійка