Електрочайник Maestro MR-061 2200 Вт 1.7 л
Фото 4 |
Maestro MR-061 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-061 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 31 →Електрочайник Maestro MR-061-WHITE | 635 грн. |
Maestro 061-MR-WHITE | 583 грн. |
Чайник Maestro MR-061 White | 555 грн. |
Електрочайник Maestro MR-061-BLACK | 629 грн. |
Електрочайник MR-061-WHITE 1850-2200 Вт. Потужність Внутрішнє підсвічуванн | 729 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Maestro MR-061:
- Знімний фільтр
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →