Електрочайник Russell Hobbs Compact Home 24190-70 2200 Вт 0.8 л нержавіюча сталь
Відео 4Фото 7 |
Russell Hobbs Compact Home 24190-70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Compact Home 24190-70 2200 Вт 0.8 л нержавіюча сталь
Усі ціни 63 →Russell Hobbs Russell Hobbs 24190-70 | 2 099 грн. |
Russell Hobbs 24190-70 Compact Home | 2 099 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Compact Home 24190-70 | 1 900 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Compact Home 24190-70 | 2 285 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 24190-70 CompactHome | 2 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →