Дитяче автокрісло Kiddy Cruiserfix 3
Відео 2Фото 8 |
Kiddy Cruiserfix 3 |
|
Крісло для дітей старших вікових груп 2-3 з функціями регулювань висоти, глибини та ширини сидіння. Єдино правильний спосіб встановлення Kiddy Cruiserfix 3 - обличчям по ходу руху автомобіля. За фіксацію автокрісла несуть взаємну відповідальність замкові скоби системи кріплення Isofix і штатний ремінь безпеки на борту машини. Цим же ременем пристібається і дитина. Поясна частина ременя проходить під підлокітниками крісла, а діагональна через одну зі спеціальних направляючих у підголовнику.
До речі, підголовник у моделі регулюється по висоті разом із шириною спинки, що дозволяє гнучко адаптувати посадкове місце під дитину, що росте. Енергію ударних впливів при фронтальних зіткненнях транспортних засобів приймає фірмовий амортизатор Kiddy Shock Absorber. За результатами краш-тестів за методикою ADAC у 2017 році модель отримала оцінку «Добре» у підсумковому заліку випробувань. М'яка і дихаюча оббивка поверх каркаса автокрісла легко знімається для процедури прання в щадному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kiddy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kiddy.
Купити Kiddy Cruiserfix 3
Усі ціни 6 →Kiddy Cruiserfix 3 Candy Red 15-36kg | 11 200 грн. |
Kiddy Cruiserfix 3 Candy Red 15-36kg | 11 480 грн. |
Kiddy Cruiserfix 3 Candy Red 15-36kg | 11 760 грн. |
Kiddy Cruiserfix 3 Midnight Black (15-36kg) | 13 120 грн. |
Kiddy Cruiserfix 3 Midnight Black (15-36kg) | 13 448 грн. |
Kiddy Cruiserfix 3 Midnight Black (15-36kg) | 13 776 грн. |