Дитяче автокрісло RECARO Mako Elite 2
Відео 1Фото 13 |
RECARO Mako Elite 2 |
|
Звукові колонки вбудовані в підголівник
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RECARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RECARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RECARO Mako Elite 2
Усі ціни 29 →Автокрісло RECARO Mako Elite 2 Steel Blue (00089042630050) | 10 500 грн. |
Автокресло Recaro Mako Elite 2 Steel Blue (00089042630050) | 10 500 грн. |
Автокрісло Recaro Mako Elite 2 Prime Frozen Blue 89042340050 | 10 500 грн. |
RECARO Mako Elite 2 Prime Frozen Blue MakoElite2PrimeFrozenBlue | 10 500 грн. |
Recaro Mako Elite 2 I-Size Fibre-Black 15-36Kg | 13 680 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла RECARO Mako Elite 2:
- Розмір: 44x47x61 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →