Дитячий велосипед KidWell Pico
Фото 36 |
KidWell Pico |
|
Велосипед трансформер 3 в 1 — триколісний велосипед, двоколісний біговел та триколісний біговел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KidWell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KidWell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KidWell Pico
Усі ціни 30 →Беговел велосипед Kidwell 3в1 Pico Blue (Hnrt4718) | 1 542 грн. |
Дитячий велосипед-біговел 3в1 Kidwell Pico Plane | 2 249 грн. |
Беговел-велосипед Kidwell 3в1 Pico Plane (3942) | 1 542 грн. |
Беговел-велосипед Kidwell 3в1 Pico Flower (3943) | 1 542 грн. |
Беговел-велосипед Kidwell 3в1 Pico Pink (3941) | 1 542 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →