Ящик для інструменту KING TONY 87411-6B
Фото 4 |
KING TONY 87411-6B місткийвисувні секції |
|
На ящику є Центральний замок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 87411-6B
Усі ціни 9 →Ящик для інструменту King Tony (6 полиць) (87411-6B) 87411-6B | 12 070 грн. |
Ящик для инструмента King Tony (87411-6B) | 12 070 грн. |
Ящик для инструмента KING TONY 660х307х374 мм (87411-6B) 87411-6B | 10 342 грн. |
Ящик для інструментів KING TONY 660х307х374 мм (87411-6B) 87411-6B | 11 919 грн. |
KING TONY 87411-6B | 11 919 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →