Ящик для інструменту Stanley FatMax 1-94-850
Фото 16 |
Stanley FatMax 1-94-850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-94-850
Усі ціни 17 →Ящик великого об’єму FatMax Promobile Job Chest, розміри 910x516x431 мм, з | 9 670 грн. |
Ящик великого об'єму Stanley FatMax Promobile Job Chest, 910x516x431 мм 1- | 9 670 грн. |
Ящик передвижной Stanley "FatMax Promobile Job Chest" (1-94-850) | 9 670 грн. |
Ящик для инструментов Stanley FatMax Promobile Job Chest 1-94-850 | 9 670 грн. |
Ящик Stanley FatMax Promobile Job Chest (1-94-850) 1-94-850 | 9 670 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley FatMax 1-94-850:
- Вбудований замок
- Об'єм ящика — 113 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →