SSD Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 ГБ
Відео 7Фото 8 |
Patriot Memory PBE960GS25SSDR 2021 рікBurst |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 ГБ
Усі ціни 67 →Patriot Burst Elite 3D NAND TLC 960GB 2.5" (PBE960GS25SSDR) PBE960GS25SSDR | 1 909 грн. |
SSD PATRIOT Burst Elite 960GB 2.5" SATAIII TLC (PBE960GS25SSDR) PBE960GS25 | 2 199 грн. |
Накопичувач SSD 960GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE960GS25SSDR | 2 104 грн. |
SSD диск Patriot Burst Elite 960GB 2.5" SATAIII TLC (PBE960GS25SSDR) PBE96 | 2 165 грн. |
Patriot Burst Elite 960 Gb (PBE960GS25SSDR) | 2 127 грн. |
2 0 4 1 |
купивши у 21 році, все досі чудово працює (на фото) ціна-якість ні |
Хороший бюджетний SATA III SSD, брався як основа виключно для Операційної системи, утиліт та програм, з чим досить непогано справляється, жодних проблем із SSD та цілісністю програм на накопичувачі не виявлено Ціна Неістотні Frecen Snork: користуюся Patriot Memory PBE240GS25SSDR більше року |
КАЛ ТУПИЙ, І ХТО НАПИШЕ ЩО ЦЕ МОЇ ПРОБЛЕМИ ПОМИЛЯЄТЬСЯ! Я ВІДРАЗУ СКАЖУ ЩО ЦЕЙ АГРИЗОК ТЕКСТАЛІТУ НІЧЕРТА НЕ МОЖЕ. Я КОЛИ ЗАМОВИВ ЙОГО ВІН ПРИШОВ НЕ РОБОЧИЙ ТАК І ЩЕ МЕНЯЛИ ЙОГО 2 РАЗИ ПО ГАРАНТІЇ ТАК ЯК ПРИХОДИВ ВІН ПРАЦЮВАВ ПАРУ ДНІВ І ВСІ ЛАГИ ФРИЗИ, НАГРІВ ДО ТЕМПЕРЕНУ ТА ТЕМПЕРАТУР ТРОТЛІНГА, Я ЗМІНЮВ 4 ПЛАТФОРМИ НОСИВ ДО ДРУЗІВ НІЧЕРТА НЕ ДОПОМОГЛО. СХОДИВ ДО ІНШОГО ПОПИТИ ЧАЮ ЩО БІ ПЕРЕВІРИТИ ЙОГО У СТРЕСТЕ, ДРУГ ДАВ ПАКЕТ ПЕЧІНОК ДЯКУЮ! ВСЕ НЕ ПРАЦЮЄ ЗМІНИВ 4 ПЛАТФОРМИ ТРОТЛИТЬ ГРІЄТЬСЯ І ВСЕ ЧАС ЛАМАЄТЬСЯ Plo1KaMoon: користуюся Patriot Memory PBE240GS25SSDR більше року |
Дешево й сердито
Patriot Memory Burst Elite є одним з найдешевших SSD-накопичувачів на ринку, який відноситься до формату 2.5” і підтримує підключення по шині SATA 3. по 300 - 500 ГБ даних. Природно, вартість пристрою накладає свій відбиток на характеристики, тому покупцеві доведеться змиритись з деякими нюансами в роботі.
Використання різних типів пам'яті
Наприклад, в накопичувачах використаний одиночний чип-пам'яті, хоча в більшості пристроїв подібного обсягу виробники вважають за краще використовувати дві мікросхеми флеш-пам'яті. Також не зовсім зрозуміло, про який саме тип пам'яті йдеться. На офіційному сайті виробник не дає прямої інформації про це, в оглядах можна зустріти інформацію і про TLC, і про простішу QLC-пам'яті, що може збивати з пантелику.
Серйозний об'єм SLC-кешу
Як контролер виступає популярний у бюджетному секторі 4-канальний чип Silicon Motion SM2259XT, який підтримує технологію SLC-кешування, вміє працювати з обома типами пам'яті (TLC та QLC), але не підтримує DRAM-буферизацію. Замість неї виробник виділив майже чверть (!) від загального обсягу накопичувача під динамічний SLC-кеш. Це дуже пристойний обсяг. Пов'язано це з тим, що після заповнення кешу оперативна швидкість пристрою знижується майже в 10 разів, зрівнюючись зі звичайними HDD.
Модификації Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR
Ціни на Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 ГБ | від 448 грн. | 67 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE240GS25SSDR 240 ГБ | від 672 грн. | 79 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ | від 1 099 грн. | 85 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 ГБ | від 1 909 грн. | 67 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 ТБ | від 3 758 грн. | 69 пропозицій |