Телевізор Kivi 32H550NB
Фото - Телевізор Kivi 32H550NB
Відео 1Фото 7
Kivi 32H550NB
2022 рік
Екран:32 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Мультимедіа:T2-тюнер, без Smart TV
Глибина кольору: 16,7 млн. кольорів.
Всі характеристики
Характеристики 32H550NB
Колір
Розмір діагоналі32 "
Дисплей
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Динамічна контрастність8 000:1
Час відгуку9 мс
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Digital
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
Роз'єми
HDMI2 шт.
Технології HDMIARC, CEC
ВходиUSB-A
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
коаксіальний (SPDIF)
Інше
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність38 Вт
Клас енергоспоживанняA
Габарити без підставки (ШхВхГ)722x425х63 мм
Вага4.2 кг
Офіційний сайтkivismart.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kivi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kivi.
Купити Kivi 32H550NB
Усі ціни 59 →
Телевізор Kivi 32H550NB
Телевізор Kivi 32H550NB / KIVI / 32" / HD ready (1366x768) / LCD (LED) / 60 Гц / Без ОС / АЛ-00002144
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор KIVI 32H550NB
Офіційний партнер Kivi
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор Kivi 32H550NB
32-дюймовий екран телевізора KIVI 32H550NB подарує найкращі враження від перегляду. Діагональ дисплея становить 80 см, співві... щедношення сторін 16:9 відповідає пропорціям сучасного контенту й ігор. В основі екрана використовується панель MVA, оснащена підсвічуванням Direct LED. Контрастність 8000:1 та 16,7 млн кольорів забезпечують чудову якість зображення. Частота оновлення 60 Гц сприяє плавному відтворенню графіки, а затримка виведення Input Lag 8,5 мс дає змогу миттєво бачити зміни на екрані. Окремий режим під'єднання до ПК робить можливим використання телевізора як монітора, а роз'єми HDMI, SCART, mini RCA, 3,5 mm Audio та USB дозволяють підключати необхідні пристрої. Безрамковий дизайн доповнений металевою підставкою у стилі Super Slim, яка підкреслює витонченість моделі та поєднує її з сучасним інтер'єром. Звук відтворюється через 2 динаміки потужністю по 8 Вт, реалізовано технологію просторового звучання Dolby Audio. Комфорт використання забезпечується високою якістю зображення, звуку, зручним інтерфейсом та ергономічним пультом дистанційного керування.