Телевізор Vinga S32HD25B
Фото 9
Vinga S32HD25B
32 " HD43 " FHD
2022 рік
Екран:32 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики S32HD25B
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (Android AOSP)
Дисплей
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Статична контрастність3 000:1
Час відгуку9 мс
Мультимедіа
Потужність звуку14 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Роз'єми
HDMI3 шт.
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
коаксіальний (SPDIF)
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність55 Вт
Габарити (ШхВхГ)716x471x191 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ)716x423x81 мм
Вага3.6 кг / з підставкою /
Офіційний сайтvinga.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga S32HD25B
Усі ціни 33 →
Телевізор Vinga S32HD25B
Телевізор Vinga S32HD25B / Vinga / 32" / HD ready (1366x768) / LCD (LED) / 60 Гц / Android TV / 00-00084101
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор Vinga S32HD25B
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Телевізор Vinga S32HD25B
Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Телевізор Vinga S32HD25B
Тип: LED-телевизоры / Комунікації: WiFi / Оснащення: Smart TV, Встроенный медиаплеер / TV-тюнер: аналоговый, DVB-S2, DVB-T2 /... щеВихід в інтернет: Ethernet (RJ-45) / Wi-Fi / Екран: 32" (1366x768) HD / Тюнер: DVB-T2, DVB-S2 / Потужність звуку: 14 Вт (2x7 Вт) / Операційна система: Android / Роз'єми: Ethernet, Композитный вход, HDMI, USB, Выход на наушники / Місце розташування: В спальню / Оптимальна відстань до глядача: 240 см
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
Телевізор Vinga S32HD25B