Ванна Knief Neo 170x79.5 см
Knief Neo 170x80 0100-076 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з докладним шаблоном для прокладки комунікацій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Neo 170x79.5 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Knief Neo 170x80 біла матова 0100-076-WM | 79 579 грн. |
Окрема ванна Knief Neo 170x8 0100-076 | 50 100 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF NEO 170x80 (010007606/010009106) | 74 103 грн. |
Ванна акрилова Knief Neo 170x80 біла матова 0100-076-WM | 79 578 грн. |
Ванна акриловая Knief Neo 170x80 (Белый матовый) 0100-076-WM | 62 000 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →