Ванна Knief Princess 171.5x68.5 см
Фото 2 |
Knief Princess I 171x68 0100-081-01 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з докладним шаблоном для прокладки комунікацій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Princess 171.5x68.5 см
Ванна акрилова Knief Princess I 170х70 білий глянцевий 0100-081-02 | 79 999 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF Princess I 170x70 + щілинний перелив білий гля | 86 592 грн. |
Акриловая ванна Knief Princess I 170х70 0100-081-01 | 53 500 грн. |
Акрилова ванна Knief Princess I 170х70 0100-081-01 | 67 890 грн. |
Рекомендуємо