Ванна Knief Relax 180x85 см
Knief Relax 180x85 0100-278 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з докладним шаблоном для прокладки комунікацій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Relax 180x85 см
Ванна акрилова окрема KNIEF RELAX 180х85 чорний матовий / білий матовий (0 | 172 917 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF RELAX 180x85 + щілинний перелив без подачі вод | 90 957 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF RELAX 180x85 + щілинний перелив (0100278BW / 0 | 124 802 грн. |
Рекомендуємо