Змішувач Grohe Precision Start 34598000
Фото 7 |
Grohe Precision Start 34598000 Precisionбез ручного душу |
|
У комплекті грязеуловлювальні фільтри. Рукоятка витрати з економічною кнопкою EcoButton і стопором, що індивідуально встановлюється. Обмежувач спрацьовує за температури води 38 °C. Вбудовані зворотні клапани.
Water Saving – технологія досконалого потоку води за меншої витрати.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Precision Start 34598000
Усі ціни 20 →Змішувач для ванни Grohe Precision Start QuickFix чорний матовий 345982430 | 9 999 грн. |
Термостат для ванни Grohe QuickFix Precision Start 34598000 | 7 488 грн. |
Grohe Grohe QuickFix Precision Start 345982430 | 9 999 грн. |
Змішувач для ванної із термостатом GROHE QuickFix Precision Start чорний л | 9 999 грн. |
Термостат для ванни Grohe QuickFix Precision Start Black чорний матовий (3 | 9 999 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →