Змішувач Hansgrohe ShowerTablet Select 24340000
Фото 4 |
Hansgrohe ShowerTablet Select 24340000 Shower Tabletбез ручного душу |
|
Технологія охолодження CoolContact: корпус залишається прохолодним, оскільки холодна вода усередині нього проходить поблизу поверхні. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Регульоване обмеження температури. З шумопоглотителем.
Брудоуловлюючий фільтр входить в комплект. Поверхня полички: анодований алюміній. Неможливо одночасне використання виливу і ручного душу.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerTablet Select 24340000
Усі ціни 52 →Змішувач для ванни з термостатом Hansgrohe Pulsify чорний матовий 24340670 | 30 159 грн. |
Термостат для ванни Hansgrohe Pulsify ShowerTablet Select (колір - білий м | 29 716 грн. |
Змішувач для ванної термостатичний HANSGROHE ShowerTablet Select хром лату | 23 199 грн. |
Термостат для ванны Hansgrohe ShowerTablet Select 24340670 черный матовый | 30 159 грн. |
Термостат для ванни Hansgrohe ShowerTablet Select чорний матовий (24340670 | 30 159 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →