Навушники
Knowledge Zenith AS16 Pro
Відео 15Фото 21 |
Knowledge Zenith AS16 Pro |
|
8 арматурних випромінювачів у кожному навушнику.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knowledge Zenith 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knowledge Zenith.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knowledge Zenith AS16 Pro
Усі ціни 18 →Навушники KZ Audio AS16 PRO Black | 3 238 грн. |
Навушники KZ AS16 Pro з мікрофоном black | 2 190 грн. |
Knowledge Zenith Knowlege Zenith KZ AS16 PRO Black | 3 239 грн. |
Наушники kz as16 Pro Cyan Mic | 1 958 грн. |
Навушники KZ AS16 Pro з мікрофоном cyan | 1 955 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →