Навушники
Knowledge Zenith PR1 Hi-Fi Edition
Фото 9 |
Knowledge Zenith PR1 Hi-Fi Edition |
|
Планарні драйвери Hi-Fi Edition.
Версія з іншим типом налаштування: Knowledge Zenith PR1 Balanced Edition
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knowledge Zenith 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knowledge Zenith.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knowledge Zenith PR1 Hi-Fi Edition
Усі ціни 14 →Магнито-планарные наушники KZ PR1 Hi-Fi Tuned с микрофоном (Серый) | 2 399 грн. |
Навушники Knowledge Zenith PR1 Hi-Fi Silver 90403150 | 4 290 грн. |
Наушники kz pr1 HiFi Mic Silver | 2 577 грн. |
Knowledge Zenith Knowledge Zenith KZ PR1 Hi-Fi Silver | 3 515 грн. |
KZ PR1 HiFi Silver | 2 471 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →