Навушники
Knowledge Zenith PR1 Balanced Edition
Фото 6 |
Knowledge Zenith PR1 Balanced Edition |
|
Планарні драйвери, версія Balanced Edition.
Версія з іншим типом налаштування: Knowledge Zenith PR1 Hi-Fi Edition
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knowledge Zenith 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knowledge Zenith.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knowledge Zenith PR1 Balanced Edition
Усі ціни 9 →Навушники Knowledge Zenith PR1 Balanced (90403149) Black Mic | 4 289 грн. |
Навушники Knowledge Zenith PR1 Balanced Black Mic 90403149 | 4 290 грн. |
Наушники Knowledge Zenith PR1 Balanced Mic Black | 4 290 грн. |
Knowledge Zenith Knowledge Zenith KZ PR1 Balanced Mic | 4 290 грн. |
Knowledge Zenith PR1 Balanced Black | 4 290 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →