Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Knowledge Zenith
Навушники

Knowledge Zenith PR2 Mic

Фото - Навушники Knowledge Zenith PR2 Mic
Фото 12
Knowledge Zenith PR2 Mic
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
завушне кріплення
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий, плетений
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс15 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Чутливість94 дБ
Тип випромінювачівпланарні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Інше
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
Офіційний сайтkz-audio.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Також існує версія без мікрофона: Knowledge Zenith PR2
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Knowledge Zenith PR2 Mic

Усі ціни 8 →

Knowledge Zenith Дротові навушники Knowledge Zenith PR2 Mic Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 799 грн.

Навушники Knowledge Zenith PR2 Black Mic (90404256) 90404256

KZ PR2 — це внутрішньоканальні навушники з 13,2-мм планарним драйвером, оснащеним наносрібним покриттям діафрагми та масивом... щез 14 потужних магнітів N52. Вони забезпечують швидкий відгук, високу деталізацію та технічну точність. Звук характеризується широкою сценою, чітким розділенням інструментів і приємними розширеними високими частотами без втоми. Завдяки збалансованій V-подібній
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 359 грн.

Навушники Knowledge Zenith PR2 (90404256) Чорні

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 499 грн.

Гарнітура KNOWLEDGE ZENITH PR2 Black (90404256) 90404256

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith PR2 Black 90404256

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 3 пропозиції